Serdecznie zapraszamy na webinarium z Ambasadorem Markiem Prawdą, które odbędzie się w najbliższy czwartek – 28 października w godz. 19:30 – 21:00. Marek Prawda jest socjologiem i dyplomatą. Posiada unikatowe doświadczenie jako Stały Przedstawiciel Polski przy Unii Europejskiej oraz Dyrektor Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce.

Z naszym znakomitym gościem porozmawiamy o tym jak mówić o UE w czasach pełzającego Polexitu. Wśród zagadnień, które chcielibyśmy poruszyć podczas webinarium znajdą się:

– czy werdykt kontrolowanego przez władzę Trybunału Konstytucyjnego postawił pod znakiem zapytania aktualną formułę uczestnictwa Polski w integracji europejskiej?

– czy Zielony Ład może stać się elementem nowego europejskiego imaginarium dla Polaków?
– czy wypracowana przez Network PL strategia wspierania Polaków w Instytucjach Europejskich ma szansę powodzenia?

– czy w pracach Konferencji nt. przyszłości Europy jest miejsce na głos stowarzyszeń takich jak Network PL?

Zapytamy także o najciekawsze momenty pracy w Przedstawicielstwie KE w Polsce oraz w roli Stałego Przedstawiciela Polski przy UE. Spotkanie poprowadzą Karolina Deryńska i Andrzej Lisiecki-Żurowski z  Oddziału Regionalnego Network PL w Warszawie.

Link do rejestracji: https://tiny.pl/9wmxv

*Aby uniknąć problemów z dostępem, rekomendujemy skorzystanie z aplikacji Zoom dostępnej na EC STORE lub użycie przeglądarki Chrome.

Zapraszamy!